SCR0402F910R
MFR.Part #
SCR0402F910R
JLCPCB Part #
C3015790
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS