MF1W-820K±1%-TT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1W-820K±1%-TT52
JLCPCB Part #
C2843046
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 820kΩ Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS