SCR0402F619R
MFR.Part #
SCR0402F619R
JLCPCB Part #
C3016030
Description
-55℃~+155℃ 50V 619Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS