SCR0402F47K
MFR.Part #
SCR0402F47K
JLCPCB Part #
C3015869
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS