SCR0402F24K9
MFR.Part #
SCR0402F24K9
JLCPCB Part #
C3015849
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS