SCR0402F147K
MFR.Part #
SCR0402F147K
JLCPCB Part #
C3015895
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS