SCR0402F10M
MFR.Part #
SCR0402F10M
JLCPCB Part #
C3015954
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS