SCR0805F3K16
MFR.Part #
SCR0805F3K16
JLCPCB Part #
C3016694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS