SCR0402F10K5
MFR.Part #
SCR0402F10K5
JLCPCB Part #
C3016045
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS