SCR2010J62R
MFR.Part #
SCR2010J62R
JLCPCB Part #
C3018258
Description
-55℃~+155℃ 200V 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS