MO2WS-200K±5%-6T52
MFR.Part #
MO2WS-200K±5%-6T52
JLCPCB Part #
C2843075
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 2W 400V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS