SCR0805F113K
MFR.Part #
SCR0805F113K
JLCPCB Part #
C3016809
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS