MF3WS-12K±1%-QT73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF3WS-12K±1%-QT73
JLCPCB Part #
C2843050
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS