MF1/8W-36K±1%-OT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/8W-36K±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2848552
Package
Plugin,D2.3xL3.7mm
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS