MF1/8W-16K7±1%-ST52
MFR.Part #
MF1/8W-16K7±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2903326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.7kΩ 200V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS