ACR0805F30K
MFR.Part #
ACR0805F30K
JLCPCB Part #
C5913230
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS