MF1/8W-15K±1%-ST52
MFR.Part #
MF1/8W-15K±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2903324
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ 200V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS