SCR2010J6K8
MFR.Part #
SCR2010J6K8
JLCPCB Part #
C3018330
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS