MF1/4W-44K2±1%-ST26
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-44K2±1%-ST26
JLCPCB Part #
C2903301
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS