MF2WS-200Ω±1%-TT63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF2WS-200Ω±1%-TT63
JLCPCB Part #
C601765
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W 500V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS