MF1/4W-24K±1%-OT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-24K±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2843023
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS