KNP2W-200Ω±5%-QT73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP2W-200Ω±5%-QT73
JLCPCB Part #
C601846
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W 500V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS