MF1/4W-13K±1%-ST52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-13K±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2903240
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250V 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS