VES330M1ETR-0605L
MFR.Part #
VES330M1ETR-0605L
JLCPCB Part #
C134504
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 33uF 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS