VES101M1CTT-0605L
MFR.Part #
VES101M1CTT-0605L
JLCPCB Part #
C7442631
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS