RZW152M1CBK-1020P
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RZW152M1CBK-1020P
JLCPCB Part #
C261371
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 1500uF 16V 20mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS