VEJ220M1VTR-0605
- MFR.Part #
- VEJ220M1VTR-0605
- JLCPCB Part #
- C249609
- Package
- SMD,D6.3xL5.3mm
- Description
- -45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS