VD1E100MB054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VD1E100MB054000CE0
JLCPCB Part #
C189268
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS