CMD91-21VGC/TR7
Extended
Manufacturer
VCC
MFR.Part #
CMD91-21VGC/TR7
JLCPCB Part #
C17389680
Package
SMD,2.5x2mm
Description
-40℃~+85℃ 2.1V~2.8V 20mA 25° 30mcd~50mcd 565nm Emerald Green Water Clear SMD,2.5x2mm LED Indication - Discrete ROHS