VBZM150N10
MFR.Part #
VBZM150N10
JLCPCB Part #
C700704
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10nF 120A 120W 120nC@10V 165pF 2.025nF 4V 5mΩ@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS