082N10N-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
082N10N-VB
JLCPCB Part #
C18212608
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105nC@10V 176W 205pF 4V@250uA 4nF 565pF 8.5mΩ@10V、10.5mΩ@4.5V 85A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS