VBZFB15N10
MFR.Part #
VBZFB15N10
JLCPCB Part #
C700669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4nF 100V 110pF 115mΩ@10V 15A 2.7W 20nC@10V 3V 70pF N-Channel TO-251 MOSFETs ROHS