K10S04K3L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
K10S04K3L-VB
JLCPCB Part #
C20417522
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.801nF 100W 12mΩ@10V、14mΩ@4.5V 2.5V 40V 42nC@4.5V、85nC@10V 55A 570pF 725pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS