VBZFB10N20
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBZFB10N20
JLCPCB Part #
C700667
Package
TO-251
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10A 200V 34nC@10V 4V 50pF 550pF 96W TO-251 MOSFETs ROHS