RSJ10HN06TL-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RSJ10HN06TL-VB
JLCPCB Part #
C22389162
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150A 220W 2V@250uA 360pF 4mΩ@10V 60V 715pF 7nF 96nC@10V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS