UTT80N10-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
UTT80N10-VB
JLCPCB Part #
C725232
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 160nC@10V 250W 265pF 4.7nF 4V 665pF 9mΩ@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS