VBZE10N20
MFR.Part #
VBZE10N20
JLCPCB Part #
C700620
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 10A 180pF 200V 245mΩ@10V 34nC@10V 4V 50W 80pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS