SUD50P04-13L-VB
MFR.Part #
SUD50P04-13L-VB
JLCPCB Part #
C693321
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@10V、15mΩ@4.5V 136W 3.5V 352pF 3nF 40V 508pF 50A 60nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS