VBQF2120
MFR.Part #
VBQF2120
JLCPCB Part #
C481057
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 12V 15mΩ@4.5V、21mΩ@2.5V、23mΩ@1.8V 2.22nF 25A 35nC@4.5V 37W 555pF 865pF P-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS