VBM17R10
MFR.Part #
VBM17R10
JLCPCB Part #
C516960
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 43nC@10V 4V 700V 8.4A 80pF 850pF 970mΩ@10V 97W N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS