VBE165R02
MFR.Part #
VBE165R02
JLCPCB Part #
C516941
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15nC@10V 2A 2V 3.8Ω@10V 330pF 40pF 5pF 650V 9W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS