UD6004-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
UD6004-VB
JLCPCB Part #
C2680830
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100W 11nC@10V 140pF 25mΩ@10V、30mΩ@4.5V 2V@250uA 45A 60V 60pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS