SUD50P04-15-E3-VB
MFR.Part #
SUD50P04-15-E3-VB
JLCPCB Part #
C18794962
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@10V、15mΩ@4.5V 3.5V@250uA 352pF 3nF 40V 508pF 50A 60nC@10V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS