SUD25N06-45L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SUD25N06-45L-VB
JLCPCB Part #
C725222
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100W 11nC@10V 140pF 25mΩ@10V 2V 45A 60V 60pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS