RHP030N03T100-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RHP030N03T100-VB
JLCPCB Part #
C29779183
Package
SOT-89
Description
-55℃~+150℃ 1.2nF 1.5V@250uA 100pF 220pF 22mΩ@4.5V、30mΩ@2.5V 22nC@10V 30V 6.3W 6.8A N-Channel SOT-89 MOSFETs ROHS