PSMN8R0-40PS-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN8R0-40PS-VB
JLCPCB Part #
C19711346
Package
TO-220AB
Description
1 N-channel 110A 130nC@10V 2.5V 2.9nF 310pF 312W 40V 6mΩ@10V 750pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS