PSMN1R5-30BLE-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN1R5-30BLE-VB
JLCPCB Part #
C20755573
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.4mΩ@10V 12.484nF 179nC@10V 2.304nF 260A 2V 30V 375W 860pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS