PSMN1R1-30PL-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PSMN1R1-30PL-VB
JLCPCB Part #
C29778735
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1.725nF 140A 175W 2.8mΩ@4.5V 257nC@4.5V 30V 3V 8.4nF 970pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS