IRFL1006TRPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRFL1006TRPBF-VB
JLCPCB Part #
C20626350
Package
SOT-223
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 19mΩ@10V 25pF 295pF 30V 4W 67pF 6nC@10V 7A N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS