PSMN034-100BS-VB
MFR.Part #
PSMN034-100BS-VB
JLCPCB Part #
C18794931
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 127W 150pF 3.1nF 30mΩ@10V 35nC@10V 3V@250uA 410pF 45A N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS